CD a knihy

Nové stránky:

CD a knihy Léčení sebepoznáním je založeno nejen na prožitku, ale také na zpřístupnění nových informací rozumové duši. Nebývalý zájem o duchovní vědy a nauky přinášející poznání nás přivádí k novým myšlenkám a nápadům.
Duch doby přeje zejména těm titulům, které jsou opředeny aureolou snadného dosažení jednoty, rychlého osvícení či předpokladu, že člověk si může přát co chce a od vesmíru to dostane. Naší snahou není vyvracet takovéto esoterické bludy, ale přinést poznání zákonitostí a principů lidského duševního života; pomoci nahlédnout do vnitřního psychického světa západního člověka. Psaní knih je vnitřní závazek, protože jakmile je jednou kniha vydána, vždy přijde okamžik, kdy autorovo poznání přerůstá formálně i obsahově již vyřčené. Proto přijímejte slova svým srdcem, to je vaším jediným rádcem na cestě za pravdou.

Kde můžete CD a knihy zakoupit

Zboží uvedené na našich stránkách si můžete zakoupit přes náš nový e-shop, přímo u nás, na našich akcích, nebo na níže uvedených místech. Knihy a CD zasíláme i na dobírku. Na dalších stránkách najdete naše tituly i s anotacemi k jednotlivým knihám i zvukovým nosičům.

CD

Bez velkoobchodní distribuce.

knihy

Velkoobchodní distribuce:

Kosmas, Lublaňská 34, Praha 2, 120 00

CD a knihy vytváříme sami a vydáváme ve vlastním nakladatelství, abychom mohli co nejvíce ovlivnit obsahovou i formální stránku našich produktů. Prosíme vás, abyste zboží nekopírovali a jeho části používali pouze s naším souhlasem.

© Monnáda - terapeutické centrum