Mandaly

Nové stránky:

Tyto kruhové obrázky se nazývají mandaly. Mají kruhový tvar, jež symbolizuje nekonečnost života a nekonečnost proměn jeho forem. Léčivé mandaly vznikají v "inspirovaném stavu"; nejsou to jen krásné obrázky, jež vznikly kombinací barev a tvarů, ale nesou v sobě sílu, kterou vyzařují do prostoru.

Nyní můžete všechny výrobky (knihy, mandaly atd.) které vystavujeme na tomto webu, zakoupit též přes náš e-shop.

Afirmační mandaly

mandala absolutno
kliknutím přejdete na afirmační mandaly

Andělské mandaly

mandala ariel
kliknutím přejdete na andělské mandaly

Čakrové mandaly

mandala na čakry - Vše je jedno
kliknutím přejdete na mandaly harmonizující vaše čakry

další mandaly

mandala Cesta do nitra
kliknutím přejdete na další mandaly


NOVINKA !!!
Velký nástěnný kalendář a dva stolní kalendáře - Mandaly 2017 – viz níže


Jejich síla má léčivý náboj, jež má dar pomoci uzdravit duši člověka. Odhalují a pomáhají pojmenovat vnitřní pochody, které prožíváte, najít jejich skryté příčiny, poznat myšlenkové stereotypy, které vytvářejí napětí, strach, úzkost a nemoc. Pokud je pro vás mandala jen malebným obrázkem a nic necítíte, není pro vás vhodným nástrojem k sebepoznání. Pokud však s vámi komunikuje, mění se, točí, vystupuje nebo ustupuje z prostoru, či vnímáte její energii, pak na vás mandala mluví svým specifickým jazykem. Oslovila vás, komunikuje s vámi. Potom je pro vás vhodným nástrojem sebepoznání a uzdravení...

Mandala nám pomáhá objevovat sebe sama, spustit vnitřní léčivé procesy, harmonizovat čakry a tak se sám uzdravit. Veškeré starosti a nemoci vycházejí z nedostatku celistvosti, ze ztráty vlastního středu. Mandala dává bytosti díky svému koncentrickému tvaru léčivou energii a ta jí napomáhá, aby v sobě našla ztracený řád a uzdravila se. Mandala se díky svému kruhovému tvaru, v němž vše směřuje k jednomu středu, nabízí jako ideální předloha pro meditaci; člověk je sám se sebou, se svými pocity, uvolňují se mnohá napětí, dochází ke zklidnění a harmonizaci vnitřních sil. Vlivy, které má mandala na člověka, spočívají jednak v její barevné kombinaci, jednak v jejích motivech, v nichž vše směřuje k jednomu středu, a především v působení léčivé energie v mandale zakódované. Mandala pomáhá nalézt cestu k vnitřnímu zdroji síly, která sjednocuje rozptýlenou energii a navrací tak bytosti její původní celistvost. Působí na člověka již pouhou svojí přítomností. Hlouběji, navážete-li s ní úzký kontakt tím, že se oprostíte od myšlení a s důvěrou se oddáte jejímu působení. Vnímejte též název mandaly a pozitivní afirmaci, která k obrazu náleží. Text, který každá z mandal nese, je slovním vyjádřením barev a tvarů, ze kterých je složena. Tato slova jsou určena pro vaší mysl. Pojmenovávají to, co tělo cítí. Avšak barevný obraz hovoří k vašemu srdci. Vytváří ve vás to, co se nedá slovy vyjádřit - prožitek. Život je nekonečná série prožitků. Mandala vám pomáhá, aby byly co nejradostnější a co nejméně bolestivé.

( Autorství těchto mandal je chráněno zákonem a náleží MUDr. Ivetě Skálové-Špatenkové. Případné zneužití může mít právní důsledky )."

Velký nástěnný kalendář Mandaly 2017

mandaly kalendář 2017 mandaly 2017 kalendář - jednotlivé dny mandaly kalendář 2017

Léčivá energie mandal s vámi bude po celý rok.
Autorkou je MUDr. Iveta Skálová - Špatenková. Obsahuje 13 reprodukcí (jiných než u stolních kalendářů). Jedná se o limitovanou edici s vlastnoručním Pf 2017 a podpisem autorky. Jako dárek jsou přiloženy 2 různé kartičkové kalendáříky s mandalou velikosti 6 x 9 cm. Velmi kvalitní provedení, rozměr 33,5 cm x 33 cm, kroužková vazba, baleno ve fólii.
Cena 330 Kč

Stolní kalendář Mandaly 2017 větší

mandaly kalendář mandaly kalendář měsíc všechny mandaly v kalendáři

Léčivá energie mandal s vámi bude po celý rok.
Autorkou je MUDr. Iveta Skálová - Špatenková. Obsahuje 13 reprodukcí (jiných než u nástěnného kalendáře) + 1 bonusovou reprodukci. Jedná se o limitovanou edici s vlastnoručním Pf 2017 a podpisem autorky. Jako dárek jsou přiloženy 2 různé kartičkové kalendáříky s mandalou velikosti 6 x 9 cm. Velmi kvalitní provedení, rozměr 12 cm x 17 cm, kroužková vazba, baleno ve fólii.
Cena 180 Kč

Stolní kalendář Mandaly 2017 menší

mandaly menší kalendář mandaly kalendář měsíc všechny mandaly v menším kalendáři

Léčivá energie mandal s vámi bude po celý rok.
Autorkou je MUDr. Iveta Skálová - Špatenková. Obsahuje 13 reprodukcí (jiných než u nástěnného kalendáře). Jedná se o limitovanou edici s vlastnoručním Pf 2017 a podpisem autorky. Jako dárek jsou přiloženy 2 různé kartičkové kalendáříky s mandalou velikosti 6 x 9 cm. Velmi kvalitní provedení, rozměr 7,5 cm x 12 cm, kroužková vazba, baleno ve fólii.
Cena 120 Kč

Osobní léčivá mandala

Možnost vytvoření léčivé mandaly přímo "na míru".
Menší mandala v kulatém rámečku, průměr 22 cm, malba na hedvábí - cena 1.400 Kč.
Obraz v rámu, rozměr od 30 x 30 cm do 60 x 60 cm, malba na hedvábí - cena od 4.400 Kč do 11.900 Kč

Větší originální obrazy

Další typy, velikosti a provedení než zde vyobrazené ukázky k výběru na naší adrese či po domluvě na zakázku.
Ukázky některých děl (rozměry cca 30 x 30 cm až 60 x 60 cm, cena od 3.900 Kč do 10.000 Kč):

mandala Hieros Gamos mandala Tanec bohů mandala Plnost mandala Vyrovnání – Tanec dervišů mandala Okno věčnosti mandala Úroda mandala Brána mandala Vesmír III mandala Nekonečná duše mandala V hlubině nevědomí II mandala Vhled mandala Osudová setkání I mandala Osudová setkání II mandala Osudová setkání III
Triáda 1

Šrí jantra

Tato mandala vyjadřuje řád vesmíru a propojuje v sobě ženský a mužský princip. Používá se pro celkovou harmonizaci a jako nástroj kontemplace, koncentrace a meditace. Její tvar pochází z tibetské a indické kultury, barevnost je dílem autorky.

mandala Šrí Jantra ruční práce mandala Šrí Jantra ruční práce mandala Šrí Jantra ruční práce mandala Šrí Jantra ruční práce mandala Šrí Jantra ruční práce mandala Šrí Jantra ruční práce mandala Šrí Jantra ruční práce mandala Šrí Jantra ruční práce mandala Šrí Jantra ruční práce

Ruční malba na hedvábí, vykládáno štrasovými kamínky, rozměr 62 x 62 cm, cena 16.900 Kč

Brožura Léčivé mandaly k vybarvení

autorka MUDr. Iveta Skálová-Špatenková

mandaly omalovánky Vybarvování mandal pomáhá objevovat sebe sama a spouštět léčivé procesy; vzor obrázku propůjčuje duši díky své koncentrické výstavbě léčivou energii, která jí napomáhá, aby se uzdravila a spočívala sama v sobě stejně jako tento její vzor. Jde o významnou metodu psychohygieny. Během malování je člověk sám se sebou, se svou intuicí, se svými pocity, uvolňují se mnohá napětí a probouzí se vnitřní léčivá síla. Kdo hledá harmonii, kdo ji chce pocítit, jistě ji prožije při kreativní práci s mandalou.

Brožura velikosti A4 s možností rozložení na jednotlivé listy obsahující dvanáct mandal – předloh pro vybarvení; každá z předloh je inspirována originální léčivou mandalou ručně malovanou na hedvábí a je autorkou vlastnoručně signována.
Cena 130,- Kč. V případě zájmu nás kontaktujte zde.

Velkoobchodní prodej:

Možnost dodávek uvedeného zboží do vašich obchodů v libovolném množství. V případě zájmu o odběr zboží, nebo o informace o dodávkách, cenách a komisním prodeji, nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.© Monnáda - terapeutické centrum | Centrum Mandala - výtvarno a osobní rozvoj v Brně